ludzie, biiuro

Ścienne kalendarze trójdzielne to bardzo wygodne rozwiązania do pokazywania daty, szczególnie wygodne zastosowanie mają w różnego rodzaju biurach ale i w pokojach osób aktywnych, które lubią zaznaczać oczekiwane wydarzenia. Reklamowe kalendarze trójdzielne najlepiej nadają się na ścianę ponieważ zazwyczaj są płaskie i długie.

Najczęściej kalendarze trójdzielne planszowe mają na samej górze obrazek przeważnie wielkości A4 przedstawiający estetyczny krajobraz, samochody lub cokolwiek innego w zależności od preferencji właściciela. Poniżej obrazu

ścienne kalendarze trójdzielne

zawierają pierwsze trzy miesiące, jest to bardzo wygodna metoda prezentacji daty ponieważ każdy miesiąc jest na oddzielnej kartce i na tym poziomie znajdują się cztery miesiące dzięki czemu możemy wygodnie zaznaczać ważniejsze dla nas terminy, kiedy miesiąc się kończy po prostu przekładamy lub wyrywamy kartkę i mamy następny miesiąc. Poniżej działu z trzema pierwszymi miesiącami kalendarze trójdzielne zawierają małą reklamę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów bywa w miarę skuteczna, pod reklamą mamy kolejne cztery miesiące tak jak powyżej i analogicznie reklamę oraz ostatnie cztery miesiące i ostatnią reklamę.

 

Zobacz również: http://www.aldo-kalendarze.pl/kalendarze-jednodzielne