ludzie, biiuro

Choć dla wielu osób mogłoby się to wydawać rzeczą śmieszną, to wbrew pozorom solidne systemy cms są w stanie zagwarantować naszej stronie bezpieczeństwo. Oczywiście nie chodzi tutaj o bezpieczeństwo czyhające na nas z sieci jaką jest internet, gdyż takowe niestety praktycznie zawsze istnieje, jednak chodzi tutaj o bezpieczeństwo, jakie systemy cms oferują swoim użytkownikom, przykładowo pod względem graficznym dla naszej strony internetowej.

Oczywiście pod względem merytorycznym żaden program nie jest w stanie zagwarantować nam bezpieczeństwa, a raczej sensowności pisanych artykułów, gdyż jest to już zagadnienie leżące w gestii człowieka, jednakże

systemy cms

są w stanie zagwarantować na m graficzne bezpieczeństwo. Chodzi tutaj o to, że wszystkie treści, które są na stronę dodawane poprzez systemy cms (dobre strony cms)wyświetlają się na stronie zgodnie z określonym szablonem, więc nie ma tutaj mowy o tym, aby osoba niedoświadczona pomieszała coś w kodzie źródłowym strony (co mogłoby się zdarzyć w przypadku dodawania ręcznego tekstów na stronę), a to mogłoby niestety mieć dla strony przykre konsekwencje obwarowane wieloma godzinami zastanawiania się co jest nie tak. Systemy cms gwarantują bezpieczeństwo pod tym kątem, ponieważ osoba dodająca treści do strony dodaje sam tekst do specjalnego panelu.

 

Więcej na: http://www.whiteart.pl/system-cms